Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 11 21 109:36
2. PKS Bartek I Dębowiec 9 16 88:35
3. LKS Strażak I Bratkówka 9 16 85:35
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 15 88:59
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 10 12 82:82
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 9 10 68:63
7. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 9 62:53
8. KS I Nagórzany 11 9 74:91
9. LKS Strażak II Bratkówka 10 8 74:85
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10 6 63:93
11. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10 5 67:91
12. LKS Parnas Stara Wieś 10 5 51:89
13. UKS Iskra Iskrzynia 10 4 67:82
14. UKS Spin Jasło 10 0 16:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-01-14, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
LKS Strażak II Bratkówka 9:9 KTS GOSiR II Krościenko Wyżne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Zaremba - Adrian Szczurek 1 0:3 (-9, -9, -9)
Bartłomiej Englot - Mateusz Michna 1 1:3 (4, -8, -5, -9)
Sebastian Piękoś - Filip Dereń 1 3:1 (-8, 9, 6, 2)
Dawid Bakota - Piotr Tomoń 1 0:3 (-1, -5, -6)
R. Zaremba / B. Englot - P. Tomoń / A. Szczurek 1 3:2 (-7, 7, -1, 10, 6)
S. Piękoś / D. Bakota - F. Dereń / M. Michna 1 3:1 (9, 5, -9, 9)
Robert Zaremba - Mateusz Michna 1 3:1 (9, 7, -11, 9)
Bartłomiej Englot - Adrian Szczurek 1 1:3 (9, -9, -11, -4)
Dawid Bakota - Filip Dereń 1 3:0 (9, 2, 8)
Sebastian Piękoś - Piotr Tomoń 1 1:3 (-6, -7, 5, -4)
Robert Zaremba - Filip Dereń 1 3:0 (6, 6, 9)
Sebastian Piękoś - Adrian Szczurek 1 0:3 (-7, -8, -4)
Bartłomiej Englot - Piotr Tomoń 1 1:3 (-9, -5, 9, -8)
Dawid Bakota - Mateusz Michna 1 3:2 (5, 9, -7, -8, 8)
Robert Zaremba - Piotr Tomoń 1 0:3 (-9, -5, -10)
Dawid Bakota - Adrian Szczurek 1 2:3 (9, -7, 5, -6, -4)
Bartłomiej Englot - Filip Dereń 1 3:2 (-5, 3, -9, 4, 4)
Sebastian Piękoś - Mateusz Michna 1 3:2 (-7, 3, 6, -9, 9)