Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-03, godz. 18:30
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 KS II Nagórzany

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Michna - Marek Silarski 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:4)
Katarzyna Kuliga - Daniel Kozioł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
Rafał Józefczyk - Jakub Babiak 1 3:2 (8:11, 11:9, 4:11, 11:9,11:8)
Grzegorz Szafran - Konrad Mindur 1 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 9:11)
G. Szafran / K. Kuliga - D. Kozioł / J. Babiak 1 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
M. Michna / R. Józefczyk - M. Silarski / K. Mindur 1 1:3 (6:11, 9:11,11:6, 1:11)
Mateusz Michna - Daniel Kozioł 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
Katarzyna Kuliga - Marek Silarski 1 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8)
Grzegorz Szafran - Jakub Babiak 1 3:0 (11:4, 11:8, 12:10)
Rafał Józefczyk - Konrad Mindur 1 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 8:11)
Mateusz Michna - Jakub Babiak 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
Rafał Józefczyk - Marek Silarski 1 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 7:11)
Katarzyna Kuliga - Konrad Mindur 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
Grzegorz Szafran - Daniel Kozioł 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
Mateusz Michna - Konrad Mindur 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
Grzegorz Szafran - Marek Silarski 1 3:0 (15:13, 11:5, 11:8)