Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS III Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2003
Trener:  Konrad Federczak
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Dereń
510 068 379
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Komski
537 428 309
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Górkach
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03077 Łukasz Komski Polska 15.05.2002 15 9 45:27
A0047 Karol Wojtoń Polska 15.08.1998 12 19 36:57
03076 Filip Dereń Polska 25.12.2005 11 13 33:39
A0052 Albert Władyka Polska 31.08.1992 10 10 30:30
A0053 Krzysztof Władyka Polska 31.03.1991 5 7 15:21
03078 Urszula Dereń Polska 02.12.2002 2 9 6:27
A0058 Krzysztof Germański Polska 12.06.1999 2 16 6:48

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LKS III Turze Pole 10:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS III Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 0:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
LKS II Turze Pole LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS III Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-11-26
g. 10:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS III Turze Pole 6:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 14:00

8
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:6 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS III Turze Pole KS II Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS III Turze Pole UKS Tornado Wrocanka 3:10 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
KS II Nagórzany LKS III Turze Pole 10:7 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 10:1 Szczegóły