Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2003
Trener:  Konrad Federczak
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Władyka
726 645 586
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Komski
507 428 309
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Górkach
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0057 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 19 15 57:45
A0055 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 18 17 54:51
A0056 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 17 21 51:63
A0051 Jan Władyka Polska 27.09.1966 14 19 42:57
A0048 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 12 0 36:0
A0054 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 8 15 24:45
A0046 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 3 8 9:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
UKS Tornado Wrocanka LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
LKS II Turze Pole LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-10-28
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KTS I Brzozów LKS II Turze Pole 8:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 2:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
SKT G3 Sanok LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS II Turze Pole KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły