Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT G3 Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok ul Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gminazjum nr 3, ul. Lipińskiego 63, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.p
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Strożowska 4, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0181 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 27 8 81:24
A0178 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 23 17 69:51
A0179 Marian Nowak Polska 26.01.1952 21 18 63:54
A0182 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 15 26 45:78
A0180 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 10 10 30:30
A0175 Piotr Gomułka Polska 09.10.2000 8 8 24:24
A0240 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 7 1 21:3
A0176 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 2 6 6:18
A0177 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka SKT G3 Sanok 1:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LKS III Turze Pole 10:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2016-11-19
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne SKT G3 Sanok 10:7 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 3:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
SKT G3 Sanok KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
SKT G3 Sanok KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
SKT G3 Sanok LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
SKT G3 Sanok PKS Iskra Blizne 10:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:7 Szczegóły