Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza III Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0044 Sylwester Szczepanik Polska 05.06.1994 10 4 30:12
A0042 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 10 19 30:57
A0038 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 8 0 24:0
A0043 Krystian Szyszlak Polska 30.07.2001 3 11 9:33
A0033 Maciej Stasik Polska 29.06.2000 2 24 6:72
A0040 Maciej Kozioł Polska 28.05.2001 2 28 6:84
A0030 Krzysztof Salamon Polska 01.03.1989 2 32 6:96
A0034 Paweł Knap Polska 19.03.2000 2 11 6:33
A0039 Krzysztof Kozioł Polska 22.11.1964 2 3 6:9
09423 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 0 0 0:0
A0037 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 0 0:0
A0041 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
KTS I Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2016-11-26
g. 16:00

7
LUKS Burza III Rogi PKS Iskra Blizne 6:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Tornado Wrocanka LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
KS II Nagórzany LUKS Burza III Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00

12
LUKS Burza III Rogi UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2017-02-24
g. 18:00

13
LUKS Burza III Rogi KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

16
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły