Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 11 22 110:40
2. KS Golden Masters II Korczyna 11 20 103:35
3. LUKS Burza II Rogi 11 17 98:46
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 13 80:77
5. UKS Spin Jasło 11 10 81:78
6. LKS Strażak III Bratkówka 11 10 79:86
7. PKS Bartek Dębowiec 11 10 82:94
8. UKS Cebulka Warzyce 11 7 69:93
9. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 69:94
10. GMKS Strzelec II Frysztak 11 7 64:95
11. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 5 46:94
12. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10 2 47:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2022-01-16, godz. 11:00
Mecz nr: 562 11 (11. kolejka)
LKS Strażak III Bratkówka 10:6 UKS Spin Jasło

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Englot - Dariusz Hap 1 1:3 (5:11, 13:15, 11:5, 9:11)
Mikołaj Głód - Mirosław Kozik 1 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 3:11)
Kamil Czajka - Jan Słupski 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
Michele Englot - Krzysztof Ślawski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
M. Englot / M. Englot - J. Słupski / K. Ślawski 1 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 11:8)
J. Englot / K. Czajka - D. Hap / M. Kozik 1 3:2 (10:12, 11:5, 9:11, 11:6, 11:5)
Mateusz Englot - Mirosław Kozik 1 1:3 (2:11, 9:11, 11:9, 7:11)
Mikołaj Głód - Dariusz Hap 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
Michele Englot - Jan Słupski 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:7)
Kamil Czajka - Krzysztof Ślawski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
Mateusz Englot - Jan Słupski 1 3:1 (11:5, 11:5, 2:11, 11:8)
Kamil Czajka - Dariusz Hap 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
Mikołaj Głód - Krzysztof Ślawski 1 2:3 (11:13, 9:11, 11:8, 14:12, 10:12)
Michele Englot - Mirosław Kozik 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 3:11)
Mateusz Englot - Krzysztof Ślawski 1 3:2 (10:12, 11:5, 7:11, 11:8, 11:5)
Michele Englot - Dariusz Hap 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:3, 11:8, 11:9)