Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul. Szkolna 2
Prezes Klubu:
Zygmunt Mariusz
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zygmunt Mariusz
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Albrycht Zbigniew
501 642 661
Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4571 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 32 12 96:36
4567 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 30 11 90:33
4573 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 19 11 57:33
4570 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 17 12 51:36
4574 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 13 8 39:24
4569 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 8 3 24:9
4575 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 2 0 6:0
10297 Zbigniew Bielawski Polska 17.02.1955 1 2 3:6
4572 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 1 0 3:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 16:00
505
1
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
560
10
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters II Korczyna 3:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
565
11
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2022-03-05
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-03-12
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KS Golden Masters II Korczyna LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2022-03-26
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
512
2
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
513
3
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
520
4
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
527
5
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
534
6
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
542
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
548
8
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2021-12-18
g. 16:00
554
9
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły