Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Golden Masters II Korczyna
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
737 168 373
E-mail:
golden.masterskorczyna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie, ul. Fredry 2
Prezes Klubu:
Stankiewicz Mirosław
737 168 373
Osoba odpowiedzialna:
Stankiewicz Mirosław
737 168 373
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS *** 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 11 22 110:40
2. KS Golden Masters II Korczyna 11 20 103:35
3. LUKS Burza II Rogi 11 17 98:46
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 13 80:77
5. UKS Spin Jasło 11 10 81:78
6. LKS Strażak III Bratkówka 11 10 79:86
7. PKS Bartek Dębowiec 11 10 82:94
8. UKS Cebulka Warzyce 11 7 69:93
9. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 69:94
10. GMKS Strzelec II Frysztak 11 7 64:95
11. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 5 46:94
12. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10 2 47:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2848 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 27 5 81:15
2851 Jacek Zych Polska 05.07.1977 19 7 57:21
11747 Vitali Rychkov Białoruś 28.07.1984 12 0 36:0
11566 Marcel Wojciechowski Polska 13.04.1951 9 4 27:12
2844 Dawid Dudek Polska 28.03.1995 6 7 18:21
2843 Mateusz Czekaj Polska 02.01.1992 4 7 12:21
11594 Vladyslav Guryankin Ukraina 17.06.1997 4 1 12:3
11994 Adam Paradysz Polska 01.01.1959 1 1 3:3
2842 Przemysław Błocho Polska 07.09.2001 0 0 0:0
11886 Aleksandr Iushkovskii Rosja 03.11.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
501
1
KS Golden Masters II Korczyna UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:00
508
2
LKS Błyskawica Leśniówka KS Golden Masters II Korczyna 10:3 Szczegóły
2021-12-20
g. 18:00
517
3
KS Golden Masters II Korczyna PKS Bartek Dębowiec 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
524
4
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Golden Masters II Korczyna 1:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 16:00
529
5
KS Golden Masters II Korczyna UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
536
6
GMKS Strzelec II Frysztak KS Golden Masters II Korczyna 1:10 Szczegóły
2021-12-28
g. 18:00
539
7
KS Golden Masters II Korczyna UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
546
8
LKS Strażak III Bratkówka KS Golden Masters II Korczyna 3:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
553
9
KS Golden Masters II Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
560
10
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters II Korczyna 3:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
566
11
KS Golden Masters II Korczyna KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:1 Szczegóły