Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa we Frysztaku, ul. Sportowa 30
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Godek Wacław
501 604 689
waclawgodek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala Sportowa we Frysztaku, ul. Wybickiego 25
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5576 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 27 21 80:62
5577 Wacław Godek Polska 13.05.1968 26 23 78:69
5575 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 19 30 57:90
5584 Tomasz Stadnicki Polska 01.06.1972 10 21 30:63
5579 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 8 18 23:54
5583 Robert Rec Polska 16.08.1968 0 0 0:0
5587 Karolina Frydrych Polska 31.07.2010 0 0 0:0
5581 Józef Majewski Polska 04.03.1957 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
506
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 1:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
558
10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
563
11
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:4 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
512
2
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
515
3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
522
4
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
530
5
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
536
6
GMKS Strzelec II Frysztak KS Golden Masters II Korczyna 1:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
537
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
544
8
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
552
9
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły