Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Cebulka Warzyce
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, Warzyce 444
Telefon:
501 608 493
E-mail:
ukscebulka@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Szebniach
Prezes Klubu:
Śliwa Leszek
501 608 493
leszeksliwa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dębiec Jerzy
606 953 872
Osoba odpowiedzialna:
Siewierski Grzegorz
501 758 270
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Warzycach
Rodzaj stołów:
Joola
Rodzaj piłek:
Nittaku SHA 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 11 22 110:40
2. KS Golden Masters II Korczyna 11 20 103:35
3. LUKS Burza II Rogi 11 17 98:46
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 13 80:77
5. UKS Spin Jasło 11 10 81:78
6. LKS Strażak III Bratkówka 11 10 79:86
7. PKS Bartek Dębowiec 11 10 82:94
8. UKS Cebulka Warzyce 11 7 69:93
9. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 69:94
10. GMKS Strzelec II Frysztak 11 7 64:95
11. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 5 46:94
12. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10 2 47:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9900 Jerzy Dębiec Polska 06.10.1961 25 11 74:33
9901 Grzegorz Siewierski Polska 27.05.1982 20 13 58:39
10152 Damian Dębiec Polska 22.02.1987 14 21 41:61
10152 Mieczysław Palider Polska 21.08.1963 1 28 3:84
11930 Maciej Potera Polska 27.08.1996 0 4 0:12
9902 Patryk Skocz Polska 18.11.2002 0 0 0:0
9899 Dariusz Bernacki Polska 27.12.1975 0 0 0:0
9903 Izabela Tomaszewska Polska 26.05.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 16:00
505
1
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
511
2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
516
3
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2021-10-23
g. 11:00
521
4
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2022-01-09
g. 16:00
529
5
KS Golden Masters II Korczyna UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
535
6
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:4 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
538
7
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
543
8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
551
9
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
557
10
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
563
11
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły