Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 11 20 107:30
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 20 104:41
3. LKS Kańczuga 11 18 94:59
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 17 98:60
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 87:82
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 11 79:79

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 10 76:80
2. UKS Niedźwiada Dolna 11 7 74:90
3. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 6 63:94
4. LKS Jar Kielnarowa 11 6 55:95
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 4 49:102
6. PUKS Arka II Łętownia 11 0 36:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-08, godz. 16:30
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 7:10 LKS Kańczuga

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Tomasz Jurkiewicz 1 1:3 (12:14, 11:7, 8:11, 6:11)
Paweł Włodarczyk - Marek Frączek 1 3:1 (11:3, 11:3, 11:13, 11:9)
Karol Angrys - Marcin Wałczyński 1 2:3 (11:4, 3:11, 5:11, 13:11, 9:11)
Dariusz Drożdż - Bartłomiej Rogala 1 3:0 (11:7, 11:8, 16:14)
D. Drożdż / P. Zając - M. Wałczyński / T. Jurkiewicz 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
K. Angrys / P. Włodarczyk - B. Rogala / P. Wójcik 1 0:3 (11:13, 11:13, 9:11)
Piotr Zając - Marek Frączek 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:5)
Paweł Włodarczyk - Tomasz Jurkiewicz 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
Dariusz Drożdż - Marcin Wałczyński 1 3:1 (9:11, 11:4, 14:12, 11:7)
Karol Angrys - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 7:11)
Piotr Zając - Marcin Wałczyński 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
Karol Angrys - Tomasz Jurkiewicz 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
Paweł Włodarczyk - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (12:10, 14:16, 7:11, 9:11)
Dariusz Drożdż - Marek Frączek 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7)
Piotr Zając - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (15:17, 5:11, 9:11)
Dariusz Drożdż - Tomasz Jurkiewicz 1 3:2 (13:15, 11:7, 5:11, 11:6, 11:6)
Paweł Włodarczyk - Marcin Wałczyński 1 2:3 (12:10, 11:7, 2:11, 10:12, 9:11)