Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka II Brzostek
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. 20-go Czerwca 4, 39-230 Brzostek
Telefon:
504 717 412
E-mail:
jozek25@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, Brzostek (Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Józef Prokuski
504 717 412
jozek25@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adam Michoń
886 922 137
adammichon86@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
602 742 912
stankrol@konto.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek (Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
TIBAR 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 1.846
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 1.846
3. LKS Kańczuga 13 22 1.692
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 1.308
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 1.000
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 0.846

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 1.077
2. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 0.667
3. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 0.615
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 0.539
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 0.462
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7380 Michał Urban Polska 26.04.1999 18 15 54:45
7379 Michał Andreasik Polska 21.09.1998 13 10 39:30
7377 Adam Michoń Polska 04.06.1986 12 25 36:75
7734 Sebastian Wójcik Polska 13.11.1987 10 4 30:12
11017 Kamil Gąsior Polska 05.09.1994 5 4 15:12
7381 Bogdan Angielski Polska 08.12.1970 4 18 12:54
7376 Józef Piątek Polska 29.07.1984 3 0 9:0
7378 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 3 3 9:9
7372 Kazimierz Andreasik Polska 27.07.1966 2 1 6:3
7383 Stanisław Król Polska 11.10.1955 1 6 3:18
7382 Tadeusz Wojdyła Polska 04.08.1962 0 3 0:9
7373 Adrian Wilisowski Polska 10.05.2001 0 0 0:0
7384 Józef Nykiel Polska 31.03.1958 0 0 0:0
7375 Dariusz Bara Polska 05.10.1993 0 0 0:0
7735 Rafał Błaś Polska 14.01.1980 0 0 0:0
7736 Natalia Chrząszcz Polska 14.11.2000 0 0 0:0
7374 Józef Prokuski Polska 15.01.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:1 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2019-12-14
g. 14:00

8
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 1:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły