Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Jar Kielnarowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Gościnna 5, 35-314 Rzeszów
Telefon:
723297463
E-mail:
gracek-26@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturowe w Kielnarowej
Prezes Klubu:
Ryszard Rząsa
604798210
sport@jar.itl.pl
Osoba odpowiedzialna:
Gracjan Nowak
723297463
gracek-26@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła podstawowa w Borku Starym
Rodzaj stołów:
Donic Persson ITTF
Rodzaj piłek:
tibhar ittf apprroved 40 sl+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 9 18 90:19
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9 16 84:31
3. LKS Kańczuga 9 15 83:45
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9 14 81:55
5. KTS Strażak Pruchnik 10 13 86:72
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10 10 72:70
7. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 9 69:74
8. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 6 58:84
9. LKS Jar Kielnarowa 10 5 46:86
10. UKS Niedźwiada Dolna 9 4 55:76
11. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 4 40:82
12. PUKS Arka II Łętownia 10 0 30:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2325 Damian Bilski Polska 03.09.1989 14 9 42:27
2328 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 11 19 33:57
2324 Karol Wania Polska 13.09.1990 10 17 30:51
2326 Grzegorz Marzec Polska 05.05.1990 6 21 18:63
2329 Jakub Warchoł Polska 28.03.2002 0 0 0:0
2334 Maksymilian Meksuła Polska 17.09.2009 0 0 0:0
2323 Dariusz Bronhard Polska 15.10.1975 0 5 0:15
2330 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 0 0 0:0
2332 Rafał Rogala Polska 03.09.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:30

1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Jar Kielnarowa 3:10 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LKS Jar Kielnarowa UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 1:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar Kielnarowa 4:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 2:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Kańczuga LKS Jar Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa -:- Szczegóły