Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 393 C, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 1.846
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 1.846
3. LKS Kańczuga 13 22 1.692
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 1.308
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 1.000
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 0.846

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 1.077
2. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 0.667
3. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 0.615
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 0.539
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 0.462
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6579 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 19 18 57:54
6578 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 18 18 54:54
6575 Walenty Plis Polska 12.02.1971 13 22 39:66
6574 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 9 23 27:69
6571 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 2 3 6:9
6583 Tomasz Pióro Polska 18.09.2000 0 0 0:0
6577 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 0 2 0:6
7051 Tadeusz Kardyś Polska 06.05.1960 0 2 0:6
6581 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 0 0 0:0
6580 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
6582 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 0 0 0:0
6572 Tomasz Biestek Polska 10.07.1993 0 0 0:0
6573 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 0 0:0
6576 Marek Puzio Polska 26.04.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2019-11-19
g. 18:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2020-01-18
g. 14:00

6
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Spartakus Kolbuszowa PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Spartakus Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2020-02-29
g. 15:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS Spartakus Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
PUKS Arka II Łętownia UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Jar Kielnarowa UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły