Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jawornik Polski 215, 37-232 Jawornik Polski
Telefon:
E-mail:
glksjaworjp@o2.pl
WWW:
www:glksjaworjp.pl
Adres hali podstawowej:
sala sportowa Zespołu Szkół Nr1 w Jaworniku Polskim
Prezes Klubu:
Marian Jaremkiewicz
+48 693 182 555
marian.jaremkiewicz@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Padewski
+48 693 057 755
marekpadewski@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Gminny Ośrodek Kultury 37-232, Jawornik Polski
Rodzaj stołów:
TIBHAR Top ITTF
Rodzaj piłek:
TIBHAR***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 9 18 90:19
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9 16 84:31
3. LKS Kańczuga 9 15 83:45
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9 14 81:55
5. KTS Strażak Pruchnik 10 13 86:72
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10 10 72:70
7. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 9 69:74
8. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 6 58:84
9. LKS Jar Kielnarowa 10 5 46:86
10. UKS Niedźwiada Dolna 9 4 55:76
11. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 4 40:82
12. PUKS Arka II Łętownia 10 0 30:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4609 Jarosław Drożdż Polska 13.01.1963 21 10 63:30
4610 Grzegorz Galej Polska 23.03.1977 16 15 48:45
4613 Jacek Szajnik Polska 13.10.1969 15 15 45:45
4612 Marek Padewski Polska 05.06.1988 8 20 24:60
10720 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 0 2 0:6
9213 Jakub Jamrozik Polska 10.02.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:30

4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Kańczuga 1:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 3:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły