Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 1.846
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 1.846
3. LKS Kańczuga 13 22 1.692
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 1.308
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 1.000
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 0.846

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 1.077
2. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 0.667
3. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 0.615
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 0.539
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 0.462
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-09-29, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
UKS Spartakus Kolbuszowa 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Walenty Plis - Marek Padewski 1 3:2 (12:10, 11:8, 11:13, 13:15, 11:2)
Jacek Stadnicki - Jarosław Drożdż 1 1:3 (8:11, 11:2, 9:11, 10:12)
Dawid Piorun - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:9, 11:8, 11:13, 7:11, 13:11)
Robert Stadnicki - Grzegorz Galej 1 3:1 (16:14, 4:11, 12:10, 11:4)
W. Plis / R. Stadnicki - M. Padewski / J. Drożdż 1 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:7, 5:11)
D. Piorun / J. Stadnicki - J. Szajnik / G. Galej 1 2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 10:12, 7:11)
Walenty Plis - Jarosław Drożdż 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
Jacek Stadnicki - Marek Padewski 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
Robert Stadnicki - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:3)
Dawid Piorun - Grzegorz Galej 1 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:5)
Walenty Plis - Jacek Szajnik 1 2:3 (11:3, 4:11, 11:8, 5:11, 9:11)
Dawid Piorun - Marek Padewski 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 14:12)
Jacek Stadnicki - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 11:7, 4:11)
Robert Stadnicki - Jarosław Drożdż 1 2:3 (11:4, 14:12, 7:11, 2:11, 6:11)
Walenty Plis - Grzegorz Galej 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
Robert Stadnicki - Marek Padewski 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:3)
Jacek Stadnicki - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 12:10)
Dawid Piorun - Jarosław Drożdż 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)