Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-10-11
g. 11:30

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 16:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-11-07
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-10-18
g. 10:00

2
TG Sokół Dynów UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:5 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
UKS Kępa Dębica UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 10:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka Brzostek KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Turze Pole LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika III Rzeszów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:30

3
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2020-11-06
g. 11:00

3
LKS Strażak Bratkówka KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00

3
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-01-11
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

3
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Turze Pole UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:30

4
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2020-11-28
g. 11:00

5
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 10:00

5
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka Brzostek ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Turze Pole UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:30

6
SKT I LO Wiki Sanok UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Olimp Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 10:00

7
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika III Rzeszów ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:30

8
SKT I LO Wiki Sanok UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
ATS Bingo Ropczyce SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 10:00

9
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:30

10
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-01-30
g. 11:00

11
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
ATS Bingo Ropczyce KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 10:00

11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:30

12
SKT I LO Wiki Sanok UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
ATS Bingo Ropczyce UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 10:00

13
TG Sokół Dynów UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły