Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 13 24 127:37
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 13 24 124:47
3. LKS Kańczuga 13 22 114:68
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 13 17 109:80
5. KTS Strażak Pruchnik 13 13 90:102
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 13 11 87:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 14 96:89
2. UKS Niedźwiada Dolna 13 8 90:109
3. UKS Spartakus Kolbuszowa 12 8 73:101
4. LKS Jar Kielnarowa 13 7 71:114
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 13 6 66:119
6. PUKS Arka II Łętownia 12 0 38:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:30

1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Jar Kielnarowa 3:10 Szczegóły
2019-09-28
g. 14:00

1
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Niedźwiada Dolna 10:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia KTS Strażak Pruchnik 6:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LKS Jar Kielnarowa UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 1:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2019-10-27
g. 18:00

2
KTS Strażak Pruchnik UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 2:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:1 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar Kielnarowa 4:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-11-19
g. 18:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

3
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Kańczuga 10:0 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2019-09-27
g. 11:00

3
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00

4
KTS Strażak Pruchnik KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:30

4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 14:00

4
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn PUKS Arka II Łętownia 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Kańczuga 1:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 4:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 4:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 2:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 16:30

6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 14:00

6
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PUKS Arka II Łętownia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 0:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 10:7 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

7
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 3:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Spartakus Kolbuszowa PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:30

8
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2019-12-14
g. 14:00

8
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2019-12-23
g. 11:00

8
PUKS Arka II Łętownia KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 3:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Kańczuga LKS Jar Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

9
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 3:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka II Łętownia 10:4 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

9
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2020-02-01
g. 14:00

10
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:30

10
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Spartakus Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Strażak Pruchnik UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 1:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Kańczuga PUKS Arka II Łętownia 10:6 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:4 Szczegóły
2020-02-29
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik LKS Kańczuga 2:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 1:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 15:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS Spartakus Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Jar Kielnarowa UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS Strażak Pruchnik 10:1 Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

13
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:6 Szczegóły
2020-04-16
g. 17:00

13
PUKS Arka II Łętownia UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
UKS Niedźwiada Dolna UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 7:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Jar Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
LKS Kańczuga UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-04-04
g. 15:00

14
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
LKS Jar Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
LKS Kańczuga UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
LKS Jar Kielnarowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
PUKS Arka II Łętownia UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 11:00

16
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
LKS Kańczuga KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 14:30

16
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:30

16
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
LKS Jar Kielnarowa UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły