Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul.Towarowa 26C
Telefon:
508 392 955
E-mail:
dziadekm2@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Lwowska 36, 38-200 Jasło
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Kozik
508 392 955
dziadekm2@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Sponeta
Rodzaj piłek:
Andro, Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8819 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 28 15 84:45
8818 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 27 15 81:45
8822 Jan Słupski Polska 31.08.1974 22 24 65:72
8821 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 14 29 40:87
9787 Kamil Fornal Polska 19.08.1990 9 9 27:27
10550 Bogdan Śliwa Polska 30.11.-0001 6 9 17:27
8820 Michał Owsianka Polska 20.01.2000 2 4 6:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2018-12-27
g. 17:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin Jasło 10:8 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2019-02-16
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Tornado Wrocanka 5:10 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-02-27
g. 16:30

13
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Spin Jasło 0:10 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2019-02-21
g. 19:00

18
UKS Spin Jasło PKS Bartek II Dębowiec 4:10 Szczegóły