Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Jan
Słupski
UKS Spin Jasło
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 sierpnia 1974 r.
46
Występy
22
Zwycięstwa
24
Porażki
47.83%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Mirosław Kozik 28 15
Dariusz Hap 27 15
Jan Słupski 22 24
Krzysztof Ślawski 14 29
Kamil Fornal 9 9
Bogdan Śliwa 6 9
Michał Owsianka 2 4

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Jan Słupski - Paweł Nowak 1 1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 11:13)
1 Mateusz Czekaj - Jan Słupski 1 3:1 (11:5 9:11 11:3 11:5)
1 Wojciech Pelczar - Jan Słupski 1 2:3 (11:3 8:11 12:14 11:6 13:15)
1 Maciej Wenc - Jan Słupski 1 3:0 (11:2 11:3 11:6)
1 Dawid Dudek - Jan Słupski 1 1:3 (11:7 7:11 7:11 10:12)
2 Jan Słupski - Bartłomiej Wieszczek 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:9)
2 Jan Słupski - Piotr Hap 1 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:9)
4 Jan Słupski - Marcin Krzywda 1 3:1 (11:5, 11:6, 4:11, 11:7)
4 Jan Słupski - Paweł Krzywda 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
5 Konrad Gruszka - Jan Słupski 1 0:3 (9;11,9;11,5;11)
5 Tomasz Zwarycz - Jan Słupski 1 0:3 (2;11,7;11,10;12)
5 Konrad Skalski - Jan Słupski 1 0:3 (3;11,9;11,10;12)
6 Jan Słupski - Bartosz Ryczak 1 0:3 (4:11, 10:12, 10:12)
6 Jan Słupski - Karol Śliwiński 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
6 Jan Słupski - Michał Węgrzyn 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 4:11)
7 Piotr Zając - Jan Słupski 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
7 Grzegorz Siewierski - Jan Słupski 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 4:11)
8 Jan Słupski - Wacław Godek 1 3:2 (8:11, 7:11, 13:11, 11:9, 13:11)
8 Jan Słupski - Kamil Wiśniowski 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
10 Robert Dybaś - Jan Słupski 1 0:3 (4-11 7-11 5-11)
10 Tomasz Frydrych - Jan Słupski 1 3:2 (11-7 6-11 11-8 7-11 11-4)
10 Tomasz Góra - Jan Słupski 1 3:1 (11-8 9-11 11-7 11-7)
11 Jan Słupski - Maciej Wenc 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
11 Jan Słupski - Wojciech Pelczar 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 10:12, 13:11)
11 Jan Słupski - Dawid Dudek 1 3:1 (11:5, 13:11, 9:11, 11:8)
11 Jan Słupski - Szymon Węgrzyn 1 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 5:11)
18 Jan Słupski - Konrad Wickowski 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
18 Jan Słupski - Rafał Szurek 1 1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 8:11)
18 Jan Słupski - Szymon Czerkiewicz 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 8:11)
13 Piotr Hap - Jan Słupski 2 1:3 (11:4;8:11;9:11;10:12)
13 Jakub Szkaradek - Jan Słupski 1 2:3 (7:11;11:9;11:8;8:11;9:11)
14 Jan Słupski - Mateusz Patla 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
14 Jan Słupski - Paweł Patla 1 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:8)
14 Jan Słupski - Michele Englot 1 2:3 (11:6, 5:11, 11:9, 4:11, 9:11)
15 Szczepan Ryczak - Jan Słupski 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
15 Bartosz Ryczak - Jan Słupski 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
16 Piotr Rudziński - Jan Słupski 1 3:2 (12:10, 6:11, 11:2, 5:11, 12:10)
16 Dawid Korzeniowski - Jan Słupski 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9, )
16 Kamil Korzeniowski - Jan Słupski 1 3:1 (7:11, 14:12, 12:10, 8:11)
16 Marcin Krzywda - Jan Słupski 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
17 Jan Słupski - Piotr Zając 1 0:3 (5:11, 9:11, 8:11)
17 Jan Słupski - Grzegorz Siewierski 1 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 2:11)
12 Jan Słupski - Tomasz Zwarycz 1 3:0 (14:12, 11:2, 11:7)
12 Jan Słupski - Konrad Gruszka 1 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 6:11, 7:11)
12 Jan Słupski - Stanisław Gerula 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
12 Jan Słupski - Konrad Skalski 1 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:8)