Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa Dębica
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Huberta Wagnera 4
Telefon:
606262904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
39-200 Dębica ul. Sportowa 26
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606262904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Dąbrowski
516186309
elpopo22@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
39-200 Dębica ul. Huberta Wagnera 4
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5599 Marcin Kleszcz Polska 08.08.1986 35 15 105:45
5605 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 25 21 75:63
5603 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 22 23 66:69
5598 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 11 26 33:78
5600 Marek Kleszcz Polska 05.08.1991 0 0 0:0
5602 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 0 6 0:18
5616 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 0 4 0:12
5601 Krystian Krawczyk Polska 20.12.1986 0 0 0:0
5606 Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 0 4 0:12
5608 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 0 0 0:0
5604 Tomasz Pragłowski Polska 30.12.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-07
g. 18:30

1
UKS Kępa Dębica PKS Kolping III Jarosław 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2018-10-13
g. 15:00

3
UKS Kępa Dębica LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-11-13
g. 18:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
UKS Kępa Dębica LKS Jar Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 10:3 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław UKS Kępa Dębica 10:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Kępa Dębica 10:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 4:10 Szczegóły