Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Turze Pole
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Górkach
Rodzaj stołów:
Tibhar Top
Rodzaj piłek:
andro Speedball 3S 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1626 Dariusz Drożdż Polska 21.06.1993 28 21 84:63
1615 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 27 28 81:84
1612 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 27 23 81:69
1614 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 20 22 60:66
1624 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 1 6 3:18
1621 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 0 2 0:6
1620 Jan Władyka Polska 27.09.1966 0 2 0:6
1622 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 0 2 0:6
1619 Albert Władyka Polska 31.08.1992 0 3 0:9
1613 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 0 0 0:0
1618 Bartosz Tymczak Polska 30.09.1988 0 0 0:0
1623 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 0 2 0:6
1617 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 6:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LKS Turze Pole 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-11-24
g. 16:00

5
LKS Turze Pole PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LKS Turze Pole LKS Jar Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2018-12-06
g. 19:00

8
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Turze Pole 10:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 10:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

13
LKS Turze Pole PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

14
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:8 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły