Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 1, ( Szkoła Podstawowa w Rogach)
Prezes Klubu:
Zbigniew Stanisz
+48 695 467 515
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792905301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Ludowy w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic, Butterfly
Rodzaj piłek:
andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8814 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 27 22 81:66
8805 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 13 30 39:90
8806 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 11 39 33:117
8816 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 11 29 33:87
8810 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 2 4 6:12
8807 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 0 3 0:9
8809 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 3 0:9
8815 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 0 5 0:15
8803 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 0 0 0:0
8808 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
LKS Jar Kielnarowa LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2018-10-06
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi PKS Bartek Dębowiec 3:10 Szczegóły
2018-10-13
g. 15:00

3
UKS Kępa Dębica LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-11-30
g. 18:00

6
LUKS Burza Rogi KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

8
LUKS Burza Rogi LKS Brzostowianka Brzostek 7:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

10
LUKS Burza Rogi PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LUKS Burza Rogi 10:5 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

12
LUKS Burza Rogi PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00

15
LUKS Burza Rogi LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2019-05-11
g. 16:00

16
LUKS Burza Rogi LKS Jar Kielnarowa 8:10 Szczegóły