Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-13, godz. 18:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
PKS Bartek Dębowiec 9:9 UKS Kępa Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Bara - Mateusz Sroczyński 1 2:3 (11:7;11:9;12:14;6:11;9:11)
Bartosz Mika - Mateusz Dąbrowski 1 3:2 (7:11;11:13;11:6;11:5;11:7)
Konrad Kosiba - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (8:11;15:17;8:11)
Paweł Zając - Marcin Kleszcz 1 3:2 (12:10;6:11;11:7;9:11;13:11)
D. Bara / P. Zając - M. Kleszcz / M. Sroczyński 1 3:0 (11:8;15:13;12:10)
K. Kosiba / B. Mika - M. Dąbrowski / G. Papiernik 1 2:3 (11:8;7:11;8:11;11:7;4:11)
Dariusz Bara - Mateusz Dąbrowski 1 3:0 (11:3;11:3;13:11)
Bartosz Mika - Mateusz Sroczyński 1 3:2 (4:11;11:9;6:11;11:6;11:7)
Paweł Zając - Grzegorz Papiernik 1 1:3 (3:11;12:10;5:11;9:11)
Krzysztof Żyłka - Marcin Kleszcz 1 0:3 (6:11;6:11;6:11)
Dariusz Bara - Grzegorz Papiernik 1 2:3 (7:11;11:9;11:5;6:11;10:12)
Krzysztof Żyłka - Mateusz Sroczyński 1 2:3 (8:11;11:13;11:5;11:8;10:12)
Bartosz Mika - Marcin Kleszcz 1 0:3 (8:11;9:11;5:11)
Paweł Zając - Mateusz Dąbrowski 1 2:3 (10:12;12:10;11:8;6:11;5:11)
Dariusz Bara - Marcin Kleszcz 1 3:2 (11:6;6:11;12:10;9:11;11:7)
Paweł Zając - Mateusz Sroczyński 1 3:1 (11:8;11:7;6:11;11:6)
Bartosz Mika - Grzegorz Papiernik 1 3:2 (11:6;5:11;11:7;7:11;11:7)
Krzysztof Żyłka - Mateusz Dąbrowski 1 3:2 (5:11;11:8;11:9;7:11;11:6)