Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika VI Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Grys
699 405 454
tgrys@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
plastikowe Andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0224 Bartłomiej Rogala Polska 04.05.1994 30 2 90:6
02298 Marek Bal Polska 24.04.1992 29 20 87:60
00182 Wiesław Kluz Polska 17.01.1963 22 33 66:99
00183 Andrzej Wilk Polska 19.02.1966 14 30 42:90
A0237 Józef Kołodziej Polska 26.01.1968 8 2 24:6
00184 Tadeusz Grys Polska 09.09.1962 7 35 21:105
00181 Józef Wąsek Polska 06.10.1945 2 10 6:30
00185 Mariusz Kołaczko Polska 06.05.1960 0 10 0:30
03496 Marek Wala Polska 06.04.1977 0 0 0:0
02297 Dariusz Bronhard Polska 15.10.1973 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 0:18 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00

4
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 12:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika VI Rzeszów PUKS Arka Łętownia 2:16 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika VI Rzeszów 13:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VI Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

9
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły