Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Darowice-Koniuszki
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Telefon:
604 934 594
E-mail:
malarczyk.jarek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Malarczyk
604 934 594
malarczyk.jarek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0196 Wojciech Jakubów Polska 03.11.1981 20 36 60:108
A0198 Paweł Wohner Polska 01.03.1980 19 13 57:39
A0195 Łukasz Kielar Polska 13.08.1999 12 44 36:132
A0197 Paweł Głuszyk Polska 25.09.1995 9 31 27:93
A0193 Jarosław Malarczyk Polska 14.12.1981 3 17 9:51
A0194 Robert Kielar Polska 10.05.1976 1 19 3:57

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-11-03
g. 18:00

1
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Kańczuga LKS Darowice-Koniuszki 18:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:13 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Darowice-Koniuszki 11:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Darowice-Koniuszki UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 17:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Darowice-Koniuszki UKS Kępa I Dębica 4:14 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

9
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka III Brzostek LKS Darowice-Koniuszki 18:0 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki UKS Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:11 Szczegóły