Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-01-22, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
LKS Darowice-Koniuszki 8:10 KU AZS Politechnika VI Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Wohner - Bartłomiej Rogala 1 3:2 (5-11, 11-9, 6-11, 11-9, 11-8)
Łukasz Kielar - Andrzej Wilk 1 1:3 (4-11, 6-11, 11-8, 6-11)
Paweł Głuszyk - Marek Bal 1 1:3 (8-11, 8-11, 11-4, 8-11)
Wojciech Jakubów - Wiesław Kluz 1 2:3 (11-8, 11-8, 5-11, 12-14, 5-11)
P. Wohner / W. Jakubów - W. Kluz / A. Wilk 1 1:3 (8-11, 11-8, 11-13, 11-13)
Ł. Kielar / P. Głuszyk - B. Rogala / M. Bal 1 2:3 (11-4, 4-11, 11-9, 6-11, 8-11)
Paweł Wohner - Andrzej Wilk 1 3:1 (4-11, 12-10, 11-7, 11-3)
Łukasz Kielar - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (5-11, 10-12, 7-11)
Wojciech Jakubów - Marek Bal 1 2:3 (11-4, 13-11, 11-13, 10-12, 7-11)
Paweł Głuszyk - Wiesław Kluz 1 3:2 (12-10, 7-11, 9-11, 11-8, 11-7)
Paweł Wohner - Marek Bal 1 0:3 (8-11, 5-11, 8-11)
Paweł Głuszyk - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (6-11, 5-11, 11-9, 9-11)
Łukasz Kielar - Wiesław Kluz 1 3:0 (11-8, 11-9, 11-7)
Wojciech Jakubów - Tadeusz Grys 1 3:0 (11-7, 11-6, 11-9)
Paweł Wohner - Wiesław Kluz 1 3:0 (13-11, 11-9, 12-10)
Wojciech Jakubów - Bartłomiej Rogala 1 3:2 (7-11, 12-10, 4-11, 11-7, 11-6)
Łukasz Kielar - Marek Bal 1 0:3 (6-11, 10-12, 7-11)
Paweł Głuszyk - Tadeusz Grys 1 3:2 (7-11, 5-11, 11-6, 11-9, 17-15)