Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC ITTF nieb
Rodzaj piłek:
plastikowe XuShaoFa 40+ 3stars ITTF
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0205 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 47 17 141:51
A0209 Walenty Plis Polska 12.02.1971 35 29 105:87
A0212 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 12 42 36:126
07388 Marek Kret Polska 25.02.1982 5 7 15:21
A0206 Marek Puzio Polska 26.04.1968 3 27 9:81
A0204 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 1 19 3:57
07387 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 0 2 0:6
A0207 Marek Lis Polska 03.10.1965 0 0 0:0
A0210 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
A0211 Kamil Surowiec Polska 27.02.1997 0 0 0:0
A0208 Mateusz Lis Polska 03.04.2001 0 10 0:30
A0203 Stanisław Lis Polska 22.08.1957 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Kępa I Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 4:14 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Darowice-Koniuszki 11:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 15:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 7:11 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:11 Szczegóły