Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Rogala
KU AZS Politechnika VI Rzeszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 maja 1994 r.
32
Występy
30
Zwycięstwa
2
Porażki
93.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Bartłomiej Rogala - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
8 Bartłomiej Rogala - Grzegorz Galej 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:7)
8 Bartłomiej Rogala - Jakub Jamrozik 1 2:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8)
8 Bartłomiej Rogala - Marek Padewski 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:8)
10 Bartłomiej Rogala - Dawid Zawiślak 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:7)
10 Bartłomiej Rogala - Sebastian Szajstek 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
10 Bartłomiej Rogala - Marek Kochmański 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
10 Bartłomiej Rogala - Aleksander Zawiślak 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:4)
9 Paweł Wohner - Bartłomiej Rogala 1 3:2 (5-11, 11-9, 6-11, 11-9, 11-8)
9 Łukasz Kielar - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (5-11, 10-12, 7-11)
9 Paweł Głuszyk - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (6-11, 5-11, 11-9, 9-11)
9 Wojciech Jakubów - Bartłomiej Rogala 1 3:2 (7-11, 12-10, 4-11, 11-7, 11-6)
12 Dawid Zawiślak - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (6:11, 15:17, 11:9, 9:11)
12 Hubert Kośkiewicz - Bartłomiej Rogala 1 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 8:11, 8:11)
12 Marek Kochmański - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:6, 9:11)
12 Aleksander Zawiślak - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (11:9, 3:11, 12:14, 7:11)
13 Bartłomiej Rogala - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
13 Bartłomiej Rogala - Walenty Plis 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
13 Bartłomiej Rogala - Jan Wąsik 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
13 Bartłomiej Rogala - Rafał Zuba 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
14 Bartłomiej Rogala - Dariusz Kleczkowski 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
14 Bartłomiej Rogala - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
14 Bartłomiej Rogala - Wiesław Urbanik 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
14 Bartłomiej Rogala - Paweł Kida 1 3:1 (8:11, 14:12, 11:9, 12:10)
15 Bartłomiej Rogala - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:13, 11:6)
15 Bartłomiej Rogala - Paweł Głuszyk 1 3:2 (7:11, 4:11, 11:9, 11:7, 11:5)
15 Bartłomiej Rogala - Robert Kielar 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:8)
15 Bartłomiej Rogala - Wojciech Jakubów 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
16 Jakub Jamrozik - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 5:11)
16 Grzegorz Galej - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (5:11, 12:14 , 2:11)
16 Jacek Szajnik - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
16 Marek Padewski - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)