Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Jar I Kielnarowa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Gracjan Nowak ul. Gościnna 5, 35-314 Rzeszów
Telefon:
723 297 463
E-mail:
gracek-26@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturalne w Kielnarowej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Gracjan Nowak
723 297 463
gracek-26@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Borku Starym
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
XUSHAOFA
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03331 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 16 26 48:78
03335 Jarosław Drożdż Polska 13.01.1963 11 14 33:42
09379 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 3 1 9:3
03336 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 2 39 6:117
03332 Jakub Paśko Polska 21.01.1988 2 2 6:6
03339 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 0 2 0:6
03334 Piotr Basta Polska 27.12.1991 0 0 0:0
03337 Jakub Warchoł Polska 28.03.2002 0 5 0:15
03333 Bartosz Ruszel Polska 10.12.1982 0 5 0:15
03338 Tomasz Tondera Polska 22.01.2002 0 32 0:96

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Jar I Kielnarowa UKS TKKF MOSiR I Dukla 3:10 Szczegóły
2016-11-18
g. 19:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Jar I Kielnarowa UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 2:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2017-02-02
g. 17:00

5
LKS Jar I Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Jar I Kielnarowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Jar I Kielnarowa LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Jar I Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Jar I Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-17
g. 17:00

13
LZS I Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Jar I Kielnarowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:7 Szczegóły