Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Tondera
LKS Jar I Kielnarowa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 stycznia 2002 r.
32
Występy
0
Zwycięstwa
32
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Tomasz Tondera - Robert Stadnicki 1 1:3 (8/11,8/11,11/9,6/11)
3 Tomasz Tondera - Dariusz Drożdż 1 0:3 (1/11,9/11,5/11)
4 Wiesław Patla - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:8,11:9,11:1)
4 Wojciech Czyż - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:5,11:4,11:3)
2 Paweł Włodyka - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
2 Bartosz Majcher - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
6 Kazimierz Andreasik - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:9 ,11:4, 11:3)
6 Grzegorz Papiernik - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:7)
6 Damian Mikrut - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
8 Piotr Kolodczejczyk - Tomasz Tondera 1 3:1 (11:8, 12:10, 12:14, 11:4)
8 Grzegorz Tomoń - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
7 Tomasz Tondera - Sławomir Pietruszka 1 0:3 (7/11,9/11,8/11)
7 Tomasz Tondera - Jacek Stasz 1 0:3 (2/11,2/11,3/11)
10 Bogdan Maciejewski - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:6 11:3 11:1)
10 Sebastian Furmankiewicz - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:3 11:4 11:8 )
5 Tomasz Tondera - Karol Angrys 1 0:3 (7/11,8/11,6/11)
5 Tomasz Tondera - Marcin Wałczyński 1 0:3 (5/11,2/11,1/11)
11 Tomasz Tondera - Piotr Mroczkowski 1 0:3 (7/11,11/13,9/11)
11 Tomasz Tondera - Maksymilian Jędrzejczyk 1 0:3 (0/11,6/11,4/11)
11 Tomasz Tondera - Witold Urban 1 0:3 (7/11,5/11,1/11)
11 Tomasz Tondera - Michał Urban 1 0:3 (7/11,5/11,3/11)
13 Zuzanna Wielgos - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:2.11:4.11:0.)
13 Janusz Sobkowicz - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:1.11:3.11:5.)
13 Grzegorz Sobkowicz - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:9.11:9.11:4.)
14 Robert Stadnicki - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
14 Dariusz Drożdż - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:8)
16 Piotr Mroczkowski - Tomasz Tondera 1 3:2 (11:7,5:11,11:7,3:11,11:6)
16 Witold Urban - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:3,11:6,11:9)
16 Michał Urban - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:8,11:8,11:6)
12 Antoni Rejterowski - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
12 Dawid Jadam - Tomasz Tondera 1 3:2 (11:5, 10:12, 11:6, 10:12, 13:11)
12 Karol Angrys - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:8)