Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Robert Stadnicki
519 126 451
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC ITTF nieb
Rodzaj piłek:
XuShaoFa 40+ 3stars ITTF
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07391 Dariusz Drożdż Polska 21.06.1993 40 7 120:21
07392 Maksymilian Miłoś Polska 17.07.1999 28 22 84:66
07389 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 20 20 60:60
07390 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 18 27 54:81
07388 Marek Kret Polska 25.02.1982 2 3 6:9
07387 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 1 6 3:18
07393 Marcin Cisło Polska 07.01.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Jar I Kielnarowa UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 2:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 2:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS TKKF MOSiR I Dukla UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 14:30

8
LZS I Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 0:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka 10:7 Szczegóły