Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka I Brzostek
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698673508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek
(Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Wojciech Bonarek
698673508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698673508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05373 Damian Mikrut Polska 21.11.1981 29 19 87:57
05376 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 22 30 66:90
05364 Kazimierz Andreasik Polska 27.07.1966 19 29 57:87
05379 Józef Prokuski Polska 15.01.1983 19 29 57:87
05378 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00

4
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00

7
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS TKKF MOSiR I Dukla 9:9 Szczegóły
2016-12-28
g. 18:00

8
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LKS Brzostowianka I Brzostek 10:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka I Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 0:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka I Brzostek 10:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Brzostowianka I Brzostek 7:10 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka I Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR I Dukla LKS Brzostowianka I Brzostek 10:0 Szczegóły