Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-01-08, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 8:10 LKS Brzostowianka I Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Drożdż - Grzegorz Papiernik 1 3:0 (11:6,11:9,13:11)
Arkadiusz Biestek - Kazimierz Andreasik 1 0:3 (5:11,5:11,5:11)
Robert Stadnicki - Józef Prokuski 1 2:3 (5:11,11:9,11:6,6:11,2:11)
Maksymilian Miłoś - Damian Mikrut 1 0:3 (5:11,10:12,4:11)
D. Drożdż / A. Biestek - G. Papiernik / D. Mikrut 1 3:1 (13:11,11:9,7:11,11:9)
M. Miłoś / R. Stadnicki - K. Andreasik / J. Prokuski 1 0:3 (10:12,10:12,10:12)
Dariusz Drożdż - Kazimierz Andreasik 1 3:1 (16:14,8:11,11:8,11:6)
Arkadiusz Biestek - Grzegorz Papiernik 1 3:2 (11:8,11:6,7:11,3:11,11:9)
Maksymilian Miłoś - Józef Prokuski 1 0:3 (9:11,5:11,3:11)
Robert Stadnicki - Damian Mikrut 1 0:3 (9:11,7:11,9:11)
Dariusz Drożdż - Józef Prokuski 1 3:0 (16:14,11:9,13:11)
Robert Stadnicki - Grzegorz Papiernik 1 3:2 (11:3,11:5,8:11,11:13,13:11)
Arkadiusz Biestek - Damian Mikrut 1 0:3 (7:11,4:11,6:11)
Maksymilian Miłoś - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (9:11,11:5,7:11,13:11,11:9)
Dariusz Drożdż - Damian Mikrut 1 3:1 (14:12,8:11,11:8,11:4)
Maksymilian Miłoś - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (6:11,9:11,9:11)
Arkadiusz Biestek - Józef Prokuski 1 2:3 (6:11,11:9,11:8,2:11,6:11)
Robert Stadnicki - Kazimierz Andreasik 1 2:3 (9:11,11:6,3:11,11:8,7:11)