Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Domaradz 343
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Dudek
691 269 890
pawelek2236230@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Golcowa 456
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3265 Maciej Wenc Polska 03.07.1986 22 0 66:0
3261 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 17 5 51:15
3260 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 17 2 51:6
3259 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 5 4 15:12
3262 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 3 1 9:3
3255 Robert Adam Polska 23.07.1978 1 3 3:9
3270 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 0 0 0:0
3269 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 0 3 0:9
3257 Dariusz Dudek Polska 30.05.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-10-17
g. 16:00

2
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-20
g. 17:00

6
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-10-09
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 4:10 Szczegóły
2021-01-09
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Burza Rogi 10:6 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-02-13
g. 15:00

13
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły