Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia 4
Telefon:
691 131 825, 606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
106 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 21 1 63:3
105 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 12 4 36:12
102 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 10 8 30:24
103 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 5 2 15:6
109 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 3 2 9:6
112 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 1 14 3:42
110 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 1 2 3:6
108 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 2 0:6
111 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 3 0:9
104 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 2 0:6
101 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 3 0:9
107 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-15
g. 18:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 15:00

2
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

4
UKS Iskra Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 09:00

5
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-02-18
g. 17:30

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 0:0 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-02-13
g. 15:00

13
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły