Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht
501 642 661
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9600 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 40 10 120:30
9602 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 32 13 96:39
9599 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 27 14 81:42
9604 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 15 20 45:60
9601 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 2 8 6:24
9605 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 0 0 0:0
9603 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LKS II Turze Pole LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło LUKS Burza Rogi 1:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Burza Rogi 10:6 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 15:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 17:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły