Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki II Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12A
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
1 Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9933 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 21 9 63:27
9930 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 19 15 57:45
9936 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 16 12 48:36
9932 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 2 15 6:45
9926 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 2 11 6:33
9937 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 1 7 3:21
9922 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 0 0 0:0
9927 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
9923 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 0 0 0:0
9931 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 0 0:0
9934 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

3
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-12-06
g. 09:00

5
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-01-20
g. 17:00

6
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki II Sanok 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły