Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1800 Wojciech Sobolak Polska 07.09.1975 15 11 45:33
1807 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 14 14 42:42
1812 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 6 23 18:69
1801 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 2 15 6:45
1810 Jan Władyka Polska 27.09.1966 2 2 6:6
1811 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 1 5 3:15
1806 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 0 0:0
1809 Albert Władyka Polska 31.08.1992 0 2 0:6
1802 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LKS II Turze Pole LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2020-10-21
g. 17:30

2
LKS Strażak II Bratkówka LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2020-11-11
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

4
UKS Iskra Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 15:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Błyskawica Leśniówka LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS II Turze Pole UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki II Sanok 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole -:- Szczegóły