Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp Łęki Dukielskie
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łęki Dukielskie 64, 38-450 Dukla
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich 74
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603 772 427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4200 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 47 15 141:45
4201 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 46 17 138:51
4205 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 22 19 66:57
4207 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 12 14 36:42
4199 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 9 29 27:87
4210 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 2 8 6:24
4202 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 0 0 0:0
4206 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 0 0 0:0
4214 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 0 0:0
7219 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 0 0 0:0
4213 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 0 0 0:0
4209 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 0 0 0:0
4203 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 0 0 0:0
4204 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 0 0 0:0
4208 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 0 0:0
4211 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 0 0 0:0
4212 Lena Gac Polska 20.01.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-28
g. 11:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie ATS Bingo Ropczyce 10:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 10:00

2
TG Sokół Dynów UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

3
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka Brzostek 10:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Turze Pole UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Olimp Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 13:00

8
SKT I LO Wiki Sanok UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
ATS Bingo Ropczyce UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

17
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2021-05-01
g. 13:30

18
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

19
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2021-05-18
g. 17:00

20
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły