Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa Dębica
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Dąbrowski
516 186 309
elpopo22@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6381 Marcin Kleszcz Polska 08.08.1986 43 19 129:57
6379 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 21 37 63:111
6380 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 20 7 60:21
6385 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 15 24 45:72
6386 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 12 30 36:90
9902 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 0 0 0:0
7213 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 0 0 0:0
6390 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 0 0 0:0
6382 Damian Kołek Polska 18.10.1996 0 0 0:0
6384 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica 10:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów 10:6 Szczegóły
2020-12-08
g. 19:15

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:3 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 1:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:30

12
SKT I LO Wiki Sanok UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-05-31
g. 18:00

15
UKS Kępa Dębica UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 10:7 Szczegóły
2021-05-13
g. 17:00

17
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 16:00

18
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2021-05-20
g. 18:00

19
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły