Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Robert
Zaremba
LKS Strażak I Bratkówka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 marca 1989 r.
31
Występy
18
Zwycięstwa
13
Porażki
58.06%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Damian Wywiórski - Robert Zaremba 1 3:0 (15:13, 11:8, 11:6)
5 Konrad Zaremba - Robert Zaremba 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:3)
5 Paweł Kondej - Robert Zaremba 1 2:3 (11:2, 11:13, 8:11, 11:7, 17:19)
5 Paweł Nowak - Robert Zaremba 1 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 8:11)
1 Wacław Prajsnar - Robert Zaremba 1 0:3 (9:11; 14:16; 4:11)
1 Grzegorz Cisowski - Robert Zaremba 1 0:3 (10:12; 10:12; 5:11)
1 Wiesław Śnieżek - Robert Zaremba 1 2:3 (11:6; 6:11: 11:9; 9:11; 5:11)
2 Robert Zaremba - Kamil Drobek 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:6, 11:3)
2 Robert Zaremba - Dominika Bloch 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
2 Robert Zaremba - Maja Krukar 1 3:1 (13:11, 11:13, 11:7, 11:9)
3 Mateusz Wronowski - Robert Zaremba 1 0:3 (6/11, 4/11, 2/11)
3 Dominik Habrat - Robert Zaremba 1 0:3 (14/16, 9/11, 8/11)
3 Michał Pojnar - Robert Zaremba 1 3:0 (11/7, 11/6, 11/6)
4 Robert Zaremba - Michał Wadas 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
4 Robert Zaremba - Łukasz Biedka 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:7)
4 Robert Zaremba - Jarosław Dydek 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:2)
6 Robert Zaremba - Robert Wojciechowski 1 1:3 (4:11, 12:10, 4:11, 3:11)
6 Robert Zaremba - Piotr Piróg 1 3:1 (15:17, 11:3, 11:7, 11:8)
7 Mariusz Zygmunt - Robert Zaremba 1 1:3 (7:11,2:11,11:5,7:12)
7 Dariusz Karaś - Robert Zaremba 1 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:6,8:11)
7 Michał Muszyński - Robert Zaremba 1 3:1 (11:8,11:6,2:11,13:11)
9 Dawid Mikoś - Robert Zaremba 1 3:2 (12:10 11:9 6:11 7:11 11:8)
9 Krzysztof Duplaga - Robert Zaremba 1 2:3 (11:7 2:11 5:11 11:9 6:11 )
9 Michał Kuliga - Robert Zaremba 1 3:0 (11:9 11:8 11:5)
10 Robert Zaremba - Filip Kołek 1 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 9:11, 10:12)
10 Robert Zaremba - Zbigniew Wajda 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
10 Robert Zaremba - Konrad Hyziak 1 3:1 (14:12, 15:13, 5:11, 11:7)
10 Robert Zaremba - Piotr Kraś 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
11 Robert Zaremba - Piotr Pytlowany 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 9:11)
11 Robert Zaremba - Dawid Witka 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
11 Robert Zaremba - Grzegorz Poliniewicz 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 2:11)