Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, ul. Szkolna 4
Telefon:
606 781 934
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Wawrzkowicz Tomasz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Musiał Marzena
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 6 12 60:13
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 12 60:17
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:19
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 9 57:38
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 52:37
6. LUKS Burza Rogi 5 5 37:41
7. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6 4 38:50
8. SKT I LO Wiki II Sanok 6 3 36:55
9. UKS Iskra Iskrzynia 6 2 37:58
10. KTS Wola Komborska 5 1 18:49
11. LKS Strażak II Bratkówka 6 1 20:59
12. LKS Parnas Stara Wieś 6 1 20:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1494 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 17 2 51:6
1498 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 7 12 21:36
1495 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 5 3 15:9
1499 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 4 16 12:48
1502 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 4 0:12
1503 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 0 8 0:24
1501 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 5 0:15
1493 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 0 0:0
1496 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 0 0:0
1500 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 17:00
306
1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2021-10-09
g. 16:00
311
2
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
314
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
319
4
SKT I LO Wiki I Sanok UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-11-11
g. 14:00
328
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
333
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
347
8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
353
9
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
359
10
UKS Iskra Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
365
11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły