5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2020/2021
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-10 g. 11:00 |
1 |
UKS Cebulka Warzyce | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:7 | Szczegóły |
2020-10-10 g. 16:00 |
9 |
LKS Strażak III Bratkówka | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:0 | Szczegóły |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 5:10 | Szczegóły |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LKS Strażak III Bratkówka | 2:10 | Szczegóły |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | PKS Bartek Dębowiec | 5:10 | Szczegóły |
2020-10-18 g. 11:00 |
2 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | GMKS Strzelec II Frysztak | 4:10 | Szczegóły |
2020-10-18 g. 11:00 |
2 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | UKS Cebulka Warzyce | 6:10 | Szczegóły |
2020-10-18 g. 11:00 |
2 |
LKS Strażak III Bratkówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-23 g. 19:00 |
2 |
PKS Bartek Dębowiec | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
3 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:7 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
3 |
LKS Strażak III Bratkówka | PKS Bartek Dębowiec | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
3 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 4:10 | Szczegóły |
2020-11-21 g. 11:00 |
4 |
UKS Cebulka Warzyce | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 0:10 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
PKS Bartek Dębowiec | GMKS Strzelec II Frysztak | 2:10 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
LKS Strażak IV Bratkówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 2:10 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak III Bratkówka | 0:10 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
GMKS Strzelec II Frysztak | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 10:0 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
PKS Bartek Dębowiec | UKS Cebulka Warzyce | 3:10 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
LKS Strażak IV Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 2:10 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 3:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | GMKS Strzelec II Frysztak | 10:6 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Cebulka Warzyce | 10:5 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 3:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | PKS Bartek Dębowiec | 10:3 | Szczegóły |
2020-12-12 g. 11:00 |
7 |
UKS Cebulka Warzyce | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:4 | Szczegóły |
2020-12-13 g. 11:00 |
7 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 8:10 | Szczegóły |
2020-12-13 g. 11:00 |
7 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LKS Strażak III Bratkówka | 1:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
GMKS Strzelec II Frysztak | LKS Strażak III Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS Cebulka Warzyce | 2:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
PKS Bartek Dębowiec | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 10:6 | Szczegóły |
2020-12-22 g. 16:00 |
8 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:2 | Szczegóły |
2021-01-17 g. 11:00 |
7 |
LKS Strażak IV Bratkówka | GMKS Strzelec II Frysztak | 0:10 | Szczegóły |
2021-01-23 g. 11:00 |
9 |
UKS Cebulka Warzyce | GMKS Strzelec II Frysztak | 10:1 | Szczegóły |
2021-01-24 g. 11:00 |
9 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 9:9 | Szczegóły |
2021-02-07 g. 11:00 |
3 |
GMKS Strzelec II Frysztak | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:2 | Szczegóły |
2021-02-10 g. 17:00 |
9 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | PKS Bartek Dębowiec | 10:7 | Szczegóły |
2021-02-13 g. 11:00 |
10 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2021-02-14 g. 11:00 |
10 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:4 | Szczegóły |
2021-02-14 g. 11:00 |
10 |
GMKS Strzelec II Frysztak | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:3 | Szczegóły |
2021-02-14 g. 11:00 |
10 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | PKS Bartek Dębowiec | 7:10 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
11 |
LKS Strażak IV Bratkówka | LKS Strażak III Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
11 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | GMKS Strzelec II Frysztak | 6:10 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
11 |
PKS Bartek Dębowiec | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak III Bratkówka | 0:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | GMKS Strzelec II Frysztak | 0:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 10:2 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
LKS Strażak IV Bratkówka | PKS Bartek Dębowiec | 5:10 | Szczegóły |
2021-03-06 g. 11:00 |
13 |
UKS Cebulka Warzyce | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:1 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
11 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Cebulka Warzyce | 2:10 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
13 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 10:1 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
13 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2021-03-10 g. 18:00 |
13 |
GMKS Strzelec II Frysztak | PKS Bartek Dębowiec | 10:8 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:3 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | UKS Cebulka Warzyce | 4:10 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
GMKS Strzelec II Frysztak | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:0 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
PKS Bartek Dębowiec | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 8:10 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
15 |
PKS Bartek Dębowiec | LKS Strażak III Bratkówka | 4:10 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
15 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 4:10 | Szczegóły |
2021-03-27 g. 11:00 |
16 |
UKS Cebulka Warzyce | PKS Bartek Dębowiec | 10:4 | Szczegóły |
2021-03-28 g. 11:00 |
16 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2021-04-24 g. 11:00 |
18 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak III Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2021-04-25 g. 11:00 |
18 |
GMKS Strzelec II Frysztak | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 3:10 | Szczegóły |
2021-04-25 g. 11:00 |
18 |
PKS Bartek Dębowiec | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:4 | Szczegóły |
2021-05-01 g. 11:00 |
16 |
LKS Strażak III Bratkówka | GMKS Strzelec II Frysztak | 10:1 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
17 |
LKS Strażak III Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 5:10 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
17 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 6:10 | Szczegóły |
2021-05-09 g. 11:00 |
17 |
GMKS Strzelec II Frysztak | UKS Cebulka Warzyce | 5:10 | Szczegóły |
2021-05-16 g. 11:00 |
16 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:1 | Szczegóły |
2021-05-21 g. 17:00 |
17 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2021-05-30 g. 11:00 |
18 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 6:10 | Szczegóły |
2021-07-01 g. 11:00 |
15 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Cebulka Warzyce | 10:0 | Szczegóły |
2021-07-03 g. 11:00 |
15 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 9:9 | Szczegóły |