Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul. Szkolna 2
Prezes Klubu:
Zygmunt Mariusz
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zygmunt Mariusz
792 905 301
Osoba odpowiedzialna:
Albrycht Zbigniew
501 642 661
Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 6 12 60:13
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 12 60:17
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:19
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 9 57:38
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 52:37
6. LUKS Burza Rogi 5 5 37:41
7. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6 4 38:50
8. SKT I LO Wiki II Sanok 6 3 36:55
9. UKS Iskra Iskrzynia 6 2 37:58
10. KTS Wola Komborska 5 1 18:49
11. LKS Strażak II Bratkówka 6 1 20:59
12. LKS Parnas Stara Wieś 6 1 20:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4568 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 11 6 33:18
4576 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 9 5 27:15
4575 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 4 8 12:24
4572 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 4 8 12:24
4574 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 1 3 3:9
4573 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 1 3 3:9
4570 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 0 4 0:12
4567 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 0 0 0:0
4571 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 0 0:0
4569 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 16:00
305
1
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-10-09
g. 16:00
311
2
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
316
3
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
321
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
329
5
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Burza Rogi 4:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 17:00
335
6
LUKS Burza Rogi KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
338
7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
343
8
SKT I LO Wiki I Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
351
9
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
357
10
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 15:00
363
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły