Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

1
LKS II Turze Pole LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

1
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2020-10-21
g. 17:30

2
LKS Strażak II Bratkówka LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2020-10-17
g. 15:00

2
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-10-17
g. 16:00

2
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 15:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2020-11-11
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

3
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

3
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

4
UKS Iskra Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 09:00

5
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło LUKS Burza Rogi 1:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2021-01-20
g. 17:00

6
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-12-05
g. 15:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2020-10-09
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 4:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-02-01
g. 18:00

8
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS Brzozów 10:0 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Błyskawica Leśniówka LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-23
g. 18:30

9
LKS II Turze Pole UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

9
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2021-02-18
g. 17:30

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Burza Rogi 10:6 Szczegóły
2021-01-23
g. 15:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 14:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Błyskawica Leśniówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki II Sanok 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:30

11
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 10:8 Szczegóły
2021-02-05
g. 18:00

11
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2021-02-27
g. 17:00

11
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2021-02-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2021-02-06
g. 15:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok 8:10 Szczegóły
2021-02-17
g. 19:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:30

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:00

13
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 7:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 15:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-03-06
g. 16:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

14
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok 1:10 Szczegóły
2021-05-19
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00

14
KTS Brzozów UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2021-03-07
g. 13:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2021-03-13
g. 16:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-05-01
g. 17:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30

15
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2021-05-10
g. 18:30

16
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-04-27
g. 18:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-03-20
g. 15:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 10:3 Szczegóły
2021-05-04
g. 17:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-03-20
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

16
KTS Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
2021-04-24
g. 16:30

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-05-22
g. 15:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-03-27
g. 16:00

17
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2021-05-03
g. 18:00

17
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 16:00

17
LKS II Turze Pole LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

18
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

18
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2021-05-05
g. 17:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2021-04-22
g. 17:30

19
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

19
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8:10 Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00

19
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2021-05-07
g. 17:00

20
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

20
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2021-05-19
g. 18:00

20
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 10:8 Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00

20
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

20
KTS Brzozów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 10:8 Szczegóły