Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia 4
Telefon:
691 131 825, 606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
106 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 31 6 93:18
105 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 24 5 72:15
102 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 22 25 66:75
103 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 15 18 45:54
109 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 3 2 9:6
112 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 1 32 3:96
104 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 1 12 3:36
110 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 1 2 3:6
111 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 10 0:30
108 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 9 0:27
107 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 3 0:9
101 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-15
g. 18:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 15:00

2
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

4
UKS Iskra Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 09:00

5
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2021-02-18
g. 17:30

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2021-02-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:00

13
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 7:10 Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

14
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok 1:10 Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2021-04-27
g. 18:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-03-27
g. 16:00

17
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-04-22
g. 17:30

19
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły