Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1807 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 35 23 105:69
1800 Wojciech Sobolak Polska 07.09.1975 29 16 87:48
1812 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 22 37 66:111
1809 Albert Władyka Polska 31.08.1992 11 12 33:36
1801 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 7 20 21:60
1810 Jan Władyka Polska 27.09.1966 5 7 15:21
1811 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 1 5 3:15
1806 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 0 0:0
1802 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LKS II Turze Pole LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2020-10-21
g. 17:30

2
LKS Strażak II Bratkówka LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2020-11-11
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

4
UKS Iskra Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 15:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Błyskawica Leśniówka LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-23
g. 18:30

9
LKS II Turze Pole UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki II Sanok 9:9 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:30

11
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 10:8 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2021-02-17
g. 19:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-05-19
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2021-03-20
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 16:00

17
LKS II Turze Pole LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-05-05
g. 17:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-04-29
g. 18:00

19
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 10:8 Szczegóły