Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki II Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12A
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
1 Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9930 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 39 24 117:72
9933 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 32 12 96:36
9936 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 31 26 93:78
9937 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 10 21 30:63
9926 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 8 17 24:51
9932 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 4 23 12:69
9923 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 1 2 3:6
9927 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
9931 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 0 0:0
9934 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 0 0 0:0
9922 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

3
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-12-06
g. 09:00

5
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-01-20
g. 17:00

6
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki II Sanok 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok 8:10 Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

14
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok 1:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2021-03-20
g. 15:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 10:3 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

19
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

20
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły